Zainteresowany? Napisz do nas:
..lub zadzwoń
+48 600 021 000

Leasing w 3 krokach - sprawdź jakie to proste !

Oferta
Chcesz kupić samochód, maszynę lub inny środek trwały ? Rozwijasz firmę i poszukujesz źródła finansowania ? Nie wiesz co jest dla Ciebie lepsze – leasing, kredyt czy pożyczka ?
Skontaktuj się z nami i przekaż nam informacje o oczekiwanej wpłacie początkowej, przedmiocie leasingu (rodzaj, marka, rok i cena) oraz dostawcy. Przekonasz się jak łatwo podjąć decyzję gdy masz dobrze przygotowaną ofertę, która jest dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości.
Decyzja leasingowa
Jeżeli zdecydujesz się na naszą propozycję dostarcz nam wymagane stosowną procedurą dokumenty - w większości przypadków wymagamy tylko podania numeru NIP oraz skanu dowodu osobistego. Złożenie wniosku jest bezproblemowe, bezpłatne i przede wszystkim niezobowiązujące.
W zależności od wartości transakcji, rodzaju przedmiotu leasingu oraz sytuacji Twojej firmy - czas oczekiwania na decyzję może trwać od kilkunastu minut do 24 godzin. W bardziej skomplikowanych transakcjach termin ten może się wydłużyć do kilku dni.
Podpisanie umowy i wydanie przedmiotu leasingu
Po uzyskaniu pozytywnej decyzji podpisujemy umowę leasingową. Nasz Doradca spotka się z Tobą w dogodnym dla Ciebie miejscu i porze. W między czasie dostawca wystawia fakturę sprzedaży zamówionego przedmiotu leasingu. Po wpłaceniu przez Ciebie uzgodnionej wpłaty początkowej, rejestrujemy pojazd (jeżeli przedmiot tego wymaga) i go ubezpieczamy. Przedmiot leasingu jest gotowy do odbioru !
Zadzwonimy do Ciebie
Wyślij dane i oczekuj kontaktu !
Trwa wysyłanie ...
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.
Przepraszamy, wystąpił błąd w dostarczeniu wiadomości.
Prosimy o kontakt telefoniczny.
Doradcy w regionach
Przyjedziemy, doradzimy !
Kontakt z doradcą
Przyjedziemy, doradzimy !