Zainteresowany? Napisz do nas:
..lub zadzwoń
+48 600 021 000

O firmie

Misją Biura Leasingowo-Kredytowego Finansowanie24.pl jest doradztwo w wyborze najlepszej metody finansowania inwestycji dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługa klientów, dobór najbardziej optymalnego produktu, polega na kompleksowej analizie skutków podatkowych danej metody, jej dostępności, wymogów formalnych oraz szybkości finalizacji potencjalnej transakcji, nie zaś jedynie na oczekiwaniach co do wpłaty początkowej i wielkości miesięcznych obciążeń.

Szczegółowy bilans potrzeb i oczekiwań klienta umożliwia staranny wybór i realizację najbardziej optymalnego rozwiązania, dającego najlepsze rezultaty dla określonego profilu przedsiębiorstwa.
Każda oferta ma charakter indywidualny, gdyż celem doradców jest sukces każdego klienta.

Profesjonalne i efektywne działanie Biura Leasingowo-Kredytowego Finansowanie24.pl opiera się na szerokiej wiedzy z zakresu produktów bankowych, przepisów podatkowych, rynku samochodowego i analizy finansowej, co jest gwarantem wysokiej jakości usług i zadowolenia klienta.

Biuro Leasingowo-Kredytowe Finansowanie24.pl jest autoryzowanym partnerem firm leasingowych oraz banków. Doradcy sprawują nad klientem stałą, kompleksową opiekę, realizując transakcje od początku do końca: od zaoferowania najlepszego rozwiązania po uruchomienie finansowania i rejestrację przedmiotu leasingu.

Długoletnie doświadczenie i satysfakcja klientów świadczą o najwyższym poziomie usług.
Biuro Leasingowo-Kredytowe Finansowanie24.pl to doradcy, którym można zaufać !

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

Dzięki nam zaoszczędzisz czas na załatwienie formalności - nasze procedury uproszczone wymagają tylko podania nam numeru NIP Twojej firmy i danych z dowodu osobistego.

Niskie wpłaty, 0% udziału własnego, jak najniższe raty miesięczne - tak dobierzemy produkt by w miarę możliwości zaoferować Ci finansowanie jakiego oczekujesz.

Jeżeli szukasz szybkości to u nas konkretną decyzję leasingową lub kredytową możesz mieć już w kilkadziesiąt minut.

Masz wybór - jeżeli nie wiesz co jest dla Ciebie korzystniejsze – leasing, pożyczka czy też kredyt - to dzięki naszemu doradztwu zyskasz rzetelną ocenę Twojej sytuacji oraz najlepiej dopasowaną ofertę.

Będziesz miał w nas oparcie - zapewniamy szybki i rzetelny serwis w trakcie trwania umowy oraz bezpłatne doradztwo.

Dla Twojej wygody umowy podpisujemy w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie.

Nie musisz martwić się dojazdami - nasza mobilna sieć sprzedaży szybko i sprawnie obsługuje Klientów z całej Polski.

Do nas bez problemów będziesz mógł się dodzwonić - nie będziesz skazany na korzystanie z bezosobowej infolinii w załatwieniu spraw związanych z zawartą umową.

Sławomir Buchta
Dyrektor Zarządzający
tel. 601 910-483

Biuro kierowane jest przez osobę, która od 20 lat zajmuje się aktywną sprzedażą produktów finansowych oraz prowadziła i prowadzi krakowskie oddziały firm leasingowych oraz banku.

Dwadzieścia lat temu, tuż po studiach, zaczął zajmować się leasingiem w Dolnośląskim Towarzystwie Leasingowym SA, gdzie pełnił funkcję kierownika krakowskiego przedstawicielstwa. Towarzystwo to, jako jedno z nielicznych na rynku polskim, pozyskało inwestora strategicznego – austriacki Volksbank. Tak powstało VB Leasing Polska SA jedna z wiodących firm leasingowych w Polsce, która w 2014 roku po jej zakupie przez GETIN Holding zmieniła nazwę na IDEA Leasing SA. W spółce tej przez 5 lat był dyrektorem krakowskiego oddziału.

W 2005 r. zaoferowano mu pracę w Getin Banku. Przyjął tę propozycję i został dyrektorem regionalnym ds. korporacji, a od 2006 roku równolegle pełnił funkcję dyrektora Oddziału GETIN Leasing w Krakowie.

Obecnie zarządza autoryzowanymi przedstawicielstwami GETIN Leasing i IDEA Leasing SA oraz prowadzi biuro partnerskie GETIN Noble Bank. Godzenie tych kilku funkcji nie tylko nie sprawia mu kłopotów, ale daje możliwość kompleksowej obsługi Klientów i oferowania produktów najlepiej dopasowanych do ich potrzeb oraz oczekiwań.

Zadzwonimy do Ciebie
Wyślij dane i oczekuj kontaktu !
Trwa wysyłanie ...
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.
Przepraszamy, wystąpił błąd w dostarczeniu wiadomości.
Prosimy o kontakt telefoniczny.
Doradcy w regionach
Przyjedziemy, doradzimy !
Kontakt z doradcą
Przyjedziemy, doradzimy !